A Disney Dream
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Aici vorbim despre tot ce e legat de Disney!
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 CONCURSUL Nr 1

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin-Demi Lovato
Admin


Mesaje : 124
Data de inscriere : 24/01/2011

CONCURSUL Nr 1 Empty
MesajSubiect: CONCURSUL Nr 1   CONCURSUL Nr 1 Icon_minitimeVin Ian 28, 2011 4:18 pm

Bine ai venit!La acest concurs trebuie sa faci o descriere de minim 4 randuri,a vedetei Disney preferate.
Premiu:10 poze cu Selena Gomez,si pe Webkinz un premiu surpriza!
Bafta!
Concursul se termina Duminica!Grabiti-va!
Si cei care nu castiga vor priim o diploma virtuala facuta de mine cu ce vedete vrea!
Sus In jos
http://disneydream.omgforum.net
DisneySely
Hannah Montana



Mesaje : 23
Data de inscriere : 29/01/2011

CONCURSUL Nr 1 Empty
MesajSubiect: Re: CONCURSUL Nr 1   CONCURSUL Nr 1 Icon_minitimeDum Ian 30, 2011 7:15 pm

vedeta mea preferata este selena gomez,deoarece este foarte amabile,draguta si nu se da mare este o cantareata foarte buna si o ador,ea este idolul meu si va ramane mereu.este foarte dulce,inocenta si buna!ea are o inima foarte buna si o privire blanda!este perfecta!!ce sa mai zicem despre ea e ca nu lasa oamenii balta si ca se comporta bine este chiar o vedeta careia in pasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mult de lume si ei chiar nu-i pasa de ce crede lumea despre ea.semanam foarte mult,dupa min spus!o adorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pe selena,este cea mai tare!(parerea mea)
Sus In jos
 
CONCURSUL Nr 1
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A Disney Dream :: Disney Dream :: Concursuri Disney-
Mergi direct la: